Ege Kayacan İstanbul’da..

Ege, biz Ankara’lılar için baya önemli bir radyo programcısıdır. Kendisi Radyo ODTU’de Fahir ve Oktay’la birlikte Modern Sabahlar adlı programı yapmaktadır ve bize yıllarca harika sabahlar yaşatmışlardır. Bu iyi kalpli insan aynı zamanda tek kişilik bir şov yapmaktaydı ama Ankara’da hiç fırsatım olmamıştı, gidememiştim. İstanbul’a geleceğini duyunca çok sevindim, ama tarih itibariyle belli ki çok kar olacaktı, nasıl gidilecekti, nasıl dönülecekti..?? Bu fırsatı kaçırmamak gerektiğinden kararttım gözümü. 

Birkaç eski Ankara’lı arkadaşımla birlikte mekana gittik. Bu da benim hamileyken ilk gece dışarı çıkma deneyimim olmuş oldu. Ege harikaydı, çok eğlendik. Kendisi aynı zamanda bir baba olduğundan çocuklu hayatla ilgili yaptığı zeki espiriler şovun en eğlenceli kısmını oluşturuyordu. Çıkışta da kendisiyle sohbet edebilme imkanımız oldu, tadından yenmedi. 

Bana eşlik eden arkadaşlarım bolca içki içtiler ama bunu canım hiç istemedi. Tam tersine sigara için dışarı çıkmaları gerekmesine rağmen yine de canımın sigara çekmesine sebep oldular. Eskisi gibi her yerde sigara içiliyor olsaydı o gece kesin içerdim ben de. Göz görmeyince gönül katlandı ve başardım, içmedim.

Ege henüz çok ünlü bir kişilik olmasa da onu sanki çok büyük bir Hollywood yıldızıymışcasına takip etmek hoşuma gidiyor.

Hemen burada blog sayfasının da linkini vereyim.. İşte burada..:)


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s